660 430 488

Kompletne rozwiązania
dla Twojego biznesu

O mnie

Jestem informatykiem z zawodu. Posiadam 26 letnie doświadczenie w różnych zagadnieniach związanych z szeroko pojętą branżą IT. Moją przygodę zaczynałem jako administrator systemów w jednym z banków. Praca w w/w nauczyła mnie dokładności, cierpliwości  i odpowiedzialności. Jednym z większych sukcesów było zajęcie III miejsca w ogólnopolskim konkursie „Dobry Wzór” zorganizowanym przez Państwowy Instytut Wzornictwa Przemysłowego za jeden ze zrealizowanych projektów internetowych. Kolejnym sukcesem i wielkim doświadczeniem było dla mnie zdobycie na początku istnienia programu, certyfikacji rekomendowanego fotografa Google Street View. Wiąże się to ze spełnieniem szeregu wymagań, wytycznych i procedur związanych ze sposobem i jakością wykonywanej usługi dla klienta. Wraz z dynamicznym wówczas rozwojem branży nieodzownymi w moim samorozwoju stały się nauka i praktykowanie coraz to nowych rozwiązań stanowiących w obecnych czasach elementy szeroko pojętej „reklamy internetowej”.  Często zadawanym sobie pytaniem było dla mnie, jak dobre kompetencje w jak wielu dziedzinach jestem w stanie osiągnąć. W moim przypadku najpewniej nie zadziałał jakiś szczególny talent, ale lata praktyki, doświadczeń, kontakt i praca ze specjalistami z różnych dziedzin.

Kim jestem?

Grafik, fotograf, administrator serwerów, specjalista SEO (pozycjonowanie), analityk internetowy, projektant serwisów internetowych, rekomendowany fotograf Google Street View, instruktor.

 W chwili obecnej jestem w stanie zaoferować szeroki, opisany na tej stronie wachlarz usług. Jest to komplet rozwiązań dla dowolnego biznesu chcącego wykorzystać przestrzeń internetową do maksymalizowania dochodu czy też wspierania funkcjonowania.

Zadbam o

  • efektywne pozycjonowanie Twojej strony www w ramach budżetu którym dysponujesz

  • wsparcie Twojej strony z własnej infrastruktury oraz z serwisów zewnętrznych

  • instalację i odpowiednią konfigurację specjalistycznych narzędzi do śledzenia ruchu i zachowań potencjalnych klientów na Twojej stronie

    W ramach tych działań dokonam instalacji i odpowiedniej konfiguracji Google Search Console, Universal Analitycs oraz Google Analitycs 4.

Zobacz również